INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gazetarja SHQIPTARE e thotë TROÇ: ''Të ftuarit më kanë ngacmuar pasi i kam intervistuar'' [FOTO]

Gazetarja SHQIPTARE e thotë TROÇ: ''Të ftuarit më kanë ngacmuar pasi i kam intervistuar'' [FOTO]

Publikuar më: 12:34 15-11-2019

Duket një vajzë mjaft e qetë dhe serioze, sic e tregon dhe fakti që për shkak të natyrës së vet diskrete, nuk është përpjekur të bjerë në sy e të bëhet personazh. Por duket se as kjo nuk e ka kursyer nga ngacmimet. E ftuar në ‘Soiree’, spikerja e lajmeve Anjola Hamzaj u përball me pyetjen nëse të ftuarit në studion e edicionit të lajmeve e ngacmojnë pas intervistimit apo nëse i kanë kërkuar numrin e telefonit.

Ajo u përgjigj me mjaft sinqeritet: `Shumë. Të ngacmojnë, nuk të gënjej, por shohin edhe se si komportohesh gjatë intervistës”. Anjola ka pohuar ndër të tjera edhe rolin që ka luajtur bukuria në ndërtimin e karrierës.

aa1.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069928169250488
    array(1) { ["section"]=> string(96) "gazetarja-shqiptare-e-thote-troc-te-ftuarit-me-kane-ngacmuar-pasi-i-kam-intervistuar-foto-103140" }