INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gazetarja SHQIPTARE e thotë TROÇ: ''Të ftuarit më kanë ngacmuar pasi i kam intervistuar'' [FOTO]

Gazetarja SHQIPTARE e thotë TROÇ: ''Të ftuarit më kanë ngacmuar pasi i kam intervistuar'' [FOTO]

Publikuar më: 12:34 15-11-2019

Duket një vajzë mjaft e qetë dhe serioze, sic e tregon dhe fakti që për shkak të natyrës së vet diskrete, nuk është përpjekur të bjerë në sy e të bëhet personazh. Por duket se as kjo nuk e ka kursyer nga ngacmimet. E ftuar në ‘Soiree’, spikerja e lajmeve Anjola Hamzaj u përball me pyetjen nëse të ftuarit në studion e edicionit të lajmeve e ngacmojnë pas intervistimit apo nëse i kanë kërkuar numrin e telefonit.

Ajo u përgjigj me mjaft sinqeritet: `Shumë. Të ngacmojnë, nuk të gënjej, por shohin edhe se si komportohesh gjatë intervistës”. Anjola ka pohuar ndër të tjera edhe rolin që ka luajtur bukuria në ndërtimin e karrierës.

aa1.png

Article Logic
Execution time: 0.0034909248352051