INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është Nora! Robert Berisha thotë 3 emrat e femrave shqiptare më seksi [FOTO]

Nuk është Nora! Robert Berisha thotë 3 emrat e femrave shqiptare më seksi [FOTO]

Publikuar më: 11:39 15-11-2019

Robert Berisha ka folur së fundmi për marrëdhënien e tij me Nora Istrefin, ku i habiti të gjithë me deklaratën që bëri në lidhje me ndarjen. Ai tha se ka ende një portë të hapur për t’u ribashkuar me këngëtaren e njohur, duke treguar se herë pas here ata qëndrojnë edhe bashkë, duke qenë se jetojnë afër dhe i gjenden pranë vogëlushes Renee.

Gjithashtu gjatë intervistës në “Glamour Zone”, këngëtari u pyet se cilat janë 3 femrat më seksi të showbiz-it shqiptar, duke përjashtuar emrin e Nora Istrefit.


“Elvana Gjata, Era Istrefi dhe Tayna”, tha menjëherë Berisha. Roberti shtoi se emrin e Erës duhet ta kishte përmendur të parin, por preferoi të mos gjykohej se “po mban me hatër”.

berti.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010157108306885
    array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-eshte-nora-robert-berisha-thote-3-emrat-e-femrave-shqiptare-me-seksi-foto-103139" }