INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Galaxy-A7 i ri prezanton kamerën e fuqishme me lente të trefishtë

Galaxy-A7 i ri prezanton kamerën e fuqishme me lente të trefishtë

Publikuar më: 12:43 24-09-2018


Samsung Electronics prezantoi sot Galaxy A7, telefoni më i fundit në familjen Galaxy A. Me një kamera të pasme të fuqishme me lente të trefishtë, dizajn me shkëlqim dhe me funksione që nuk duhet t’ju mungojnë në përditshmërinë tuaj.

Kamera e pasme perbehet nga 3 lente.

Instagram Banner

Lente Ultra të Gjerë 120MP, lentet 24MP dhe Depth Lens funksioni Live Focus qe ju lejon të kontrolloni thellësinë duke ju dhënë mundësinë të rregulloni efektin bokeh për të krijuar fotografi mahnitëse.
Lentet 24MP të Galaxy A7 automatikisht lejonë më shumë dritë duke kombinuar katër pixels në një të vetëm në kushte të mungesës së dritës.Duke prezantuar Optimizuesin Inteligjent të Skenës Samsung, kamera e Galaxy A7 kategorizon subjektin tuaj dhe rregullon ngjyrën, kontrastin dhe shkëlqimin për të optimizuar menjëherë cilësinë e imazhit.
Galaxy A7 do të jetë në dispozicion në tregjet e përzgjedhura evropiane dhe aziatike nga nga 11 Tetori i ketij viti.

Article Logic
Execution time: 0.0041310787200928