INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FOTO: Besi e quajti 'tradhtare', Xhensila Myrtezaj reagon pas 'thumbave' të ish-bashkëshortit?

FOTO: Besi e quajti 'tradhtare', Xhensila Myrtezaj reagon pas 'thumbave' të ish-bashkëshortit?

Publikuar më: 13:34 24-05-2024

Aktori dhe këngëtari Bes Kallaku së fundmi u duk se “xhumboi” ish-bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj me projektin e tij më të ri muzikor.

“Nga mosmirënjohja, unë ta ktheva shpinën, a do mbash mëkatin apo do bësh viktimën…”, thuhet në disa nga strofat e këngës, ndërsa Besi tha se ky tekst është krijuar nga shpirti i tij.

E teksa sytë e veshët e fansave janë nga këngëtarja duke pritur ndonjë reagim, ditën e sotme Xhensila ka postuar një video në InstaStory.

E qeshur, këngëtarja shihet duke kënduar në makinën e saj, që mesa duket Xhensila la të nënkuptojë që është shumë e qetë.

Kujtojmë që nga martesa e tyre disa vjeçare, çifti kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Ajka dhe djalin Amen.

auto_-0-500-1716560731xxhensila-5081716567071.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032448768615723