INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Flet autori i aksidentit, që i mori jetën policit në Kamëz

Flet autori i aksidentit, që i mori jetën policit në Kamëz

Publikuar më: 09:11 27-09-2016

Autori i aksidentit tragjik që i mori jetën një polici dhe plagosi dy te tjerë, Arnold Kola teksa ka dhënë dëshminë e tij ka pohuar se ishte i dehur. Mes të tjerash ai ka shtuar se vërtet ishte me shpejtësi po frenat s’i kanë punuar.
“Isha me shpejtësi dhe nuk munda të frenoja, nuk munda edhe pse u mundova,” ka deklaruar Kola.
Po policia vetë kur ka kqyrur vendin e ngjarjes ka thënë se i riu ka tentuar të kalonte autokolonën e policisë dhe për pasojë ka humbur kontrollin duke shkaktuar aksidentin tragjik, ku goditi për vdekje një efektiv dhe plagosi dy policë të tjerë.

Article Logic
Execution time: 0.0026040077209473