INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Filmi që bëri bashkë të gjithë yjet e Hollivudit...një dështim!

Filmi që bëri bashkë të gjithë yjet e Hollivudit...një dështim!

Publikuar më: 08:45 21-07-2019

“Cats” është shfaqur disa herë në “Broadway” ku më i fundit ka pasur protagoniste kryesore, këngëtaren e famshme Nicole Scherzinger që shkëlqeu me rolin e saj.

Kjo shfaqje gjithmonë është dhënë në teatër, por regjisori i “Les Miserables” mendoi ta kthejë në një film. Realizimi i ri i “Cats” tashmë shoqërohet edhe me një trailer që nuk është pritur aspak mirë nga audienca.

Ky film është përballur me kritika të ashpra për efektet e shumta speciale, për ekzagjerimin e maceve ku disa prej tyre kanë gjoks dhe veshin taka.

Shumë njerëz kanë shkruar në Twitter se ky trailer është i tmerrshëm madje edhe i frikshëm. Sakaq, këngëtarja Taylor Swift e cila është një prej protagonisteve është detyruar të heqë opsionin e komenteve në publikimin e trailerit për shkak të mënyrës negative që është pritur.

rgewtrg.png

Article Logic
Execution time: 0.0074119567871094
array(1) { ["section"]=> string(66) "filmi-qe-beri-bashke-te-gjithe-yjet-e-hollivudit-nje-deshtim-99063" }