INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femrat në shenjat që kanë më shumë miq meshkuj sesa shoqe

Femrat në shenjat që kanë më shumë miq meshkuj sesa shoqe

Publikuar më: 16:31 07-04-2021

 

Ato thjesht gjenden më mirë në shoqërinë mashkullore dhe kjo është arsyeja pse duan miqësi mashkull-femër.

 

Këto janë shenjat e zodiakut që kanë më shumë miq se sa shoqe.

Dashi

Femrat në këtë shenjë mund të miqësohen pothuajse me këdo, por më shpesh ato bëhen miq me burra.

 

Ato janë duke kërkuar për dikë që do t’i sfidojë dhe t’i shtyjë të japin gjithçka nga vetja, dhe më shpesh të e gjejnë te një mik mashkull.

 

Luani

Luaneshat e bëjnë më të lehtë komunikimin me burrat. Munden ta bëjnë edhe me mikeshat, por ato i bëjnë miqësitë më të mëdha me burrat.

Akrepi

Ato zgjedhin miqtë meshkuj për dy arsye – nuk duan marrëdhënie dramatike, por dikë me të cilin do të kalojnë një kohë të mirë.

 

Arsyeja e dytë është xhelozia e madhe, dhe ato konkurrojnë me gratë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069711208343506