INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i thotë “këto këpucët i ke veshur 3 herë”, Bora Zemani i kthehet me lezet: Nuk jam njeriu që…[FOTO]

Fansja i thotë “këto këpucët i ke veshur 3 herë”, Bora Zemani i kthehet me lezet: Nuk jam njeriu që…[FOTO]

Publikuar më: 13:37 17-11-2020

Moderatoren Bora Zemani jemi mësuar ta shikojmë nga e hëna në të premte, nën moderimin e emisionit "Përputhen". Në çdo puntatë, ajo është shfaqur e kuruar deri në detaje dhe çdo look e ka ndarë fillimisht me ndjekësit në rrjete sociale, siç ka bërë dhe së fundmi.

Bora ka ndarë një foto nga puntata e sotme, ku shfaqet e veshur bardhë e zi dhe me flokë të drejta, të lëshuara. Një ndër ndjekëset është kapur te këpucët e moderatores, duke i shkruar se i ka veshur tre herë.

"Më shumë se aq në fakt. Nuk jam njeriu që vesh një herë këpucët edhe i hedh", i ka replikuar Bora. 

-640-0-5fb2beb16fea6.png

 

E pranojmë se të gjithë e gjejmë veten tek komenti i saj dhe sigurisht besojmë se njerëzit që i kanë këpucët si gjëra “njëpërdorimshe” janë të rrallë

 

Article Logic
Execution time: 0.0038671493530273