INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është goxha aktive në rrjetet sociale, por fotot dhe videot e Jori Dellit janë të ndaluara në këtë shtet!

Është goxha aktive në rrjetet sociale, por fotot dhe videot e Jori Dellit janë të ndaluara në këtë shtet!

Publikuar më: 17:32 31-05-2023

Që pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP, Jori Delli u kthye në një ndër banoret më të pëlqyera nga publiku.

Ish-banorja është goxha aktive në rrjetet sociale, ku numëron mbi 500 mijë ndjekës në Instagram dhe ndan për ndjekësit foto apo video të momenteve nga përditshmëria e saj. Dhe pse gjërat që bukuroshja poston kanë të bëjnë me projektet e saj apo video ‘funny’ që realizon në TikTok, duket se nuk lejohen në Rusi.

Me anë të një postimi në InstaStory, Jori ka pubikuar njoftimin që i kishte ardhur ku Rusia i kishte bllokuar një prej videove.

”Russia nuk më do”– shkruan modelja krah fotos, dhe pse arsyeja nuk dihet ende.

Article Logic
Execution time: 0.0036759376525879