INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ermal Mamaqi tregoi çfarë nuk i pëlqen tek Ami dhe na shkriu së qeshuri!

Ermal Mamaqi tregoi çfarë nuk i pëlqen tek Ami dhe na shkriu së qeshuri!

Publikuar më: 12:02 11-01-2020

I gjithë stafi i filmit të producentit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”, është i ftuar në puntatën e radhës në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Ata kanë zhvilluar intervista dhe lojra në studio dhe janë argëtuar me njëri-tjetrin, ndërsa Ermal Mamaqi i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me deklaratën e tij.


I pyetur se çfarë nuk pëlqen tek partnerja e tij, Amarda Toska, Ermali rrëfeu:

“Një gjë që nuk më pëlqen tek Ami është kur vesh ca pizhame si të gjyshes.”

Përgjigjia e tij i ka shkrirë së qeshuri të ftuarit dhe publikun, siç mund ta shihni në videon promo të emisionit.

79480340_1486522951500856_5792712772529678777_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037422180175781