INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Ekspertët, ushqimet po na vrasin [VIDEO]

Publikuar më: 15:19 10-02-2017

Ushqimet e modifikuara gjenetikisht apo ato të tregëtuara nga ambulantët mund të jenë një nga shkaktarët kryesorë të rritje së sëmundjeve tumorale në vendin tonë aq sa kemi kaluar me 5 herë vendet e tjera të rajonit. Alarmi është dhënë nga eksperti i ekonomisë, Alban Zusi që shton se politka duhet të gjejnë konsensus me sipërmarrësit. Deklaratat u bënë në një tryezë me ekspertë dhe sipërmarrës të iniciuar nga kreu i PD Lulzim Basha i cili vetë akuzoi qeverinë në lidhje me mjerimin e shqiptarëve.

Për më shumë informacion ndiqni kronikën e IN News...

 

Article Logic
Execution time: 0.0027210712432861