INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E shëndoshë dhe pa makeup/ Publikohen fotot e Selena Gomez... Gjithsesi duket këndshëm [VIDEO]

E shëndoshë dhe pa makeup/ Publikohen fotot e Selena Gomez... Gjithsesi duket këndshëm [VIDEO]

Publikuar më: 09:17 12-02-2019

Pas problemeve të shumta që kaloi në jetë, ndraja nga Justin Bieber, lidhja me "The Weekend", sëmundja e rëndë, ndarja nga "The Weekend" dhe lidhja me Justinin e cila përfundoi prap shumë shpejt, këngëtarja Selena Gomez mesa duket ka gjetur rrugën e lumturisë.

Gomez tregon se tashmë është në një moment ku po shijon çdo çast të jetës, ashtu siç vjen. Përmes disa fotove në Instagram, këngëtarja dëshmoi se ndodhet me pushime në plazh me katër shoqet e saj, për të festuar festën e beqarisë së njërës prej tyre.

Ndërsa 26-vjeçarja pozon me bikinit e bardhë, ajo që na bënë më shumë përshtypje është se, asnjëra prej tyre nuk është edituar.

6.jpg5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086538791656494
    array(1) { ["section"]=> string(94) "e-shendoshe-dhe-pa-makeup-publikohen-fotot-e-selena-gomez-gjithsesi-duket-kendshem-video-86756" }