INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dramat nuk kanë të sosur për Justin Bieber! Fotografohet sërish duke qarë dhe në gjendje të keqe [FOTO]

Dramat nuk kanë të sosur për Justin Bieber! Fotografohet sërish duke qarë dhe në gjendje të keqe [FOTO]

Publikuar më: 14:10 02-11-2018

Prej disa kohësh Justin Bieber është fotografuar në gjendje të keqe emocionale, i cili ka shpërthyer në lot në vende publike. Hera e fundit që këngëtari i njohur është fotografuar sërish në këtë gjendje ka qenë ditën e dielë gjatë një udhëtimi në kazermën “Leaky Cauldron” të Harry Potter në Orlando, Florida. Ai ka qenë i shoqëruar me të fejuarën e tij Hailey Baldwin, e cila është munduar që ta qetësojë dhe ta ngushëllojë.

5688144-6345541-_Distressed_The_source_said_Canadian_heartthrob_Justin_appeared_-m-25_1541155668826.jpg

5688142-6345541-Just_the_two_of_us_According_to_a_source_the_bar_was_cleared_out-m-24_1541155660568.jpg

 

Kjo nuk është hera e parë që Justin është parë duke qarë kohët e fundit. Pak javë më parë ai u fotografua duke ecur zbathur në rrugë dhe mjaft i shqetësuar.

4956522-6265719-image-m-5_1539270019614.jpg

 

 

Ende nuk dihet se çfarë konkretisht ka këngëtari dhe çfarë po i ndodh edhe pse shumë media të huaja aludojnë se ai ndihet keq për gjendjen e Selena Gomez.

Article Logic
Execution time: 0.014585018157959