INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow a e dinit sesa para fitojnë blogerët? Mësoni sesi të bëheni të pasur pa shumë mund [VIDEO]

Wow a e dinit sesa para fitojnë blogerët? Mësoni sesi të bëheni të pasur pa shumë mund [VIDEO]

Publikuar më: 14:08 02-11-2018

Sara Berisha është ndër blogeret më simpatike të instagramit. Këtë javë Sara ishte e ftuar në IN Tv në emisionin “Adrenalinë” me prezantuese Ueda Kullakshin.

Sara rrëfeu për IN Tv të gjitha kushtet e nevojshme për tu bërë një blogere e mirëfilltë. Por të jesh blogere për Sarën nuk është vetëm një pasion por mund të quhet edhe një profesion gjithashtu.

Blogerja simpatike trregon për IN Tv se nga kjo punë mund të fitosh shumë para, mjafton të jesh e aftë me rrjetet sociale dhe marketingun dhe pse jo mund të përfundosh nga blogere në “biznesman” ose “bizneswoman” ashtu sic funksionon dhe jashtë shtetit.

Nëse doni të dini më shumë sesi të bëheni blogerë ndiqni intervistën e mëposhtme:

Article Logic
Execution time: 0.0065920352935791