INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quajti ''të neveritshëm'' takimin e saj me Atdheun, Melisës s’i del e keqja me Arjanin, ja si e thumbon KEQ!

E quajti ''të neveritshëm'' takimin e saj me Atdheun, Melisës s’i del e keqja me Arjanin, ja si e thumbon KEQ!

Publikuar më: 21:34 15-01-2021

Melisa dhe Atdheu realizuar pak ditë më parë një takim të nxehtë, ku nuk munguan prekjet, puthjet e përqafimet. Të dy shfaqën hapur interes ndaj njëri tjetrin, por duket se opinionistit Arjan Konomi ky takim ju duk i neveritshëm.

Ai tha se Atdheu nuk mund të ketë ndjenja të sinqerta për Melisën pak ditë pasi puthi në studio Anën. Arjani e quajti Atdheun një aktor të dështuar, ndërsa Melisën një viktimë të tij.

Deklaratat e tij ngjallën debat në studio si nga Melisa ashtu edhe nga Atdheu të cilët diskutuan me Arjanin, por duket se debati nuk u mbyll me aq.

Melisës ende nuk i ka dalë e keqja dhe vijon të hedhë kunja drejtuar Arjanit.

Ajo ka postuar një foto ku pozon bashkë me Atdheun dhe krahas fotos shkruan: “Të neveritshmit”, duke ju referuar mënyrës se si u shpreh ai për takimin e tyre.

 melisa-atdheu-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034921169281006