INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin ''do e mësosh djalin të urrejë Serbinë aq sa e urren ti?'', Almeda Abazi nuk duron dhe shpërthen KEQ! FOTO]

E pyesin ''do e mësosh djalin të urrejë Serbinë aq sa e urren ti?'', Almeda Abazi nuk duron dhe shpërthen KEQ! FOTO]

Publikuar më: 09:38 12-06-2019

Almeda Abazi ditën djeshme ka vendosur të zhvillojë një intervistë virtuale me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Almeda ka zbuluar se ka bërë lindje natyrale dhe i ka këshilluar nënat shtatzënë të ndjekin të njëjtën metodë nëse e kanë mundësinë. Ajo ka treguar se nuk do të kenë asnjë lloj problemi nga dhimbjet e lindjes natyrale. Almeda gjithashtu ka zbuluar se djalin e ushqen me gji dhe falë kësaj ka arritur të humbasë 8 kilogramë pas lindjes.

Mirëpo një pyetje e ka mërzitur shumë atë dhe ajo nuk hezitoi të kthejë përgjigje.

“Do ta mësosh Efehan të urrejë Serbinë aq shumë sa e urren ti?”, e pyet fansi.

"Unë as që e di se çfarë është urrejtja. Mjaft më dërguat këto mesazhe idiote”, ka përfunduar Almeda.

hate.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033979415893555