INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa portret i bukur! Publikohet foto e parë me djalin dhe Tolgën! Almeda Abazi e përlotur dhe më e lumtur se kurrë! [FOTO]

Sa portret i bukur! Publikohet foto e parë me djalin dhe Tolgën! Almeda Abazi e përlotur dhe më e lumtur se kurrë! [FOTO]

Publikuar më: 09:18 22-05-2019

Para pak ditësh, modelja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë të një djali të quajtur Efehan. Edhe pse të lumtur dhe krah për krahu me njëri-tjetrin, çifti nuk na e dha mundësinë për të parë nga afër portretin e djaloshit, por së fundmi na njoftuan se kanë realizuar një set fotografik.

Çifti preferuan që për disa ditë mos të postonin foto me vogëlushin, por më në fund ditën e sotme Almeda e ka prezantuar Efehanin me një foto të adhurueshme.

Almeda shfaqet e përlotur teksa mban vogëlushin në krahë ndërsa Tolga duke e puthur.

"Momenti kur e morëm ëngjëllin tonë në krahë pas lindjes", shkruan Almeda.

 

qnejt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033128261566162