INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ofendojnë për këtë detaj në pamje, Arbana Osmani nuk ia përton fansit! [FOTO]

E ofendojnë për këtë detaj në pamje, Arbana Osmani nuk ia përton fansit! [FOTO]

Publikuar më: 13:09 04-07-2020

Moderatorja Arbana Osmani është gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas herë foto dhe video të gatimeve të saj. Ajo ka postuar së fundmi në instagram një foto teksa është duke përgatitur sushi ndërsa buzëqesh e lumtur.

Krahas fotos shohim komente të shumta nga miq dhe fansa të moderatores të cilët kryesisht e komplimentojnë për gatimin. Por ndër komentet e shumta të zënë sytë edhe një ndjekës që i shkruan: “Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë”.

Moderatorja nuk ja ka përtuar një përgjigje komentuesit duke shkruar: Lek i shkuar dëm”, duke treguar kështu se është shumë më mirë me dhëmbët e saj origjinalë.

Arbana do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të herë të dytë me partnerin e saj regjisorin Eduard Grishaj.

osmani.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036389827728271