INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E lagur dhe e egër, Kylie Jenner ndan një foto që nuk e kishit parë! [FOTO]

E lagur dhe e egër, Kylie Jenner ndan një foto që nuk e kishit parë! [FOTO]

Publikuar më: 13:31 18-05-2017

Vera është vetëm pak javë larg, por bukuroshja 19 vjeçare ka vendosur që t’ju përvëlojë që tani.

Motra e vogël e familjes Jenner ndau një foto të veten ku shfaqej me rroba banjoje trupore ndërkohë që po dilte nga një pishinë. E zezë, e tejdukshme dhe shumë seksi, në to dalin tërësisht në pah format shumë tërheqëse të Kylie. Bie kryesisht në sy gjoksi i mbretëreshës së Snapchat, i cili duket se rritet për çdo dalje publike. Ajo ka mohuar operacionet plastike për rritjen e gjoksit, duke e justifikuar me “periudhën e muajit ku fryhet”. Por duket se Kylie është një rast unik në mjekësi, pasi periudha e saj e muajit po zgjat gjithë vitin! Ka edhe kështu...

kyliewild.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032718181610107