INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzojnë për operacionet plastike, reagon për herë të parë Ledjana: Mos më thoni…

E akuzojnë për operacionet plastike, reagon për herë të parë Ledjana: Mos më thoni…

Publikuar më: 16:30 07-06-2021

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të përfolura dhe të ndejkura të momentit. Ajo mori një famë shumë të madhe nga emisioni  dhe nga lidhja e dashurisë me Mevlanin. Pas daljes nga emisioni dhe ndarjes nga Mevlani, Ledjana është fokusuar tërësisht tek vetja dhe dashuria për palestrën.

Së fundi e kemi parë Ledjanën të bëjë shumë ndryshime në pamje. Herë bjonde, herë flokët me fije lejla dhe tashmë është kthyer sërish në brune. Kur ishte pjesë e Përputhen, Ledjana u përfol shumë për operacionet dhe pati shumë nga ata që e gjykuan se kishte bërë buzët silikon.

Por së fundi Ledjana e ka mohuar këtë duke treguar se buzët e saj nuk janë silikon.

“Tani mos më thoni më buzët silikon”, shkruan Ledjana.

dest.png

Article Logic
Execution time: 0.0029029846191406