INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa bën namin me sfidën #InMyFeelings nga Drake, por nuk pritej komenti i Capital T, shihni ç'i shkruan [FOTO]

Dua Lipa bën namin me sfidën #InMyFeelings nga Drake, por nuk pritej komenti i Capital T, shihni ç'i shkruan [FOTO]

Publikuar më: 18:30 23-07-2018

Drake është padiskutim reperi më i mirë i momentit dhe me albumin e tij më të ri ka marrë vëmendjen e të gjithë fansave por edhe mediave. Por e veçanta e këtij albumi është kënga “In my feelings”, e cila ka një ritëm të shkëlqyer dhe të gjithë po kërcejnë me të.

Madje është kthyer një sfidë në rrjete sociale mes të gjithëve që e pëlqejnë këtë këngë nën hashtag #InMyFeelingsChallenge. Edhe Dua Lipa është një prej personazheve e cila bën kërcimin COOL dhe trend të momentit. Në vetëm 1 orë videoja e yllit shqiptar arriti mbi 2 milion shikime, por Capital T ka diçka për t'i thënë Dua-s.

"Unë e kam bërë më mirë", shkruan Kapo, duke nënkuptuar se ai është bërë pjesë e sfidës para këngëtares, por edhe që e ka bërë më bukur. Po ju dyshoni për fjalët e Capital T apo vërtet e pëlqyet më shumë se videon e Dua-s?!/intv.al/

851eef24-aed0-46d1-8dac-9e402d81a55d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033690929412842