INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Donaldi dhe Beatrix e çojnë flirtimin në një tjetër nivel, përfundojnë në dush bashkë

Donaldi dhe Beatrix e çojnë flirtimin në një tjetër nivel, përfundojnë në dush bashkë

Publikuar më: 13:30 29-11-2021

Ditët e fundit është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Madje mbrëmjën e djeshme Beatrix dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet. Ndërkohë Semi e ftuar në “Big Brother Fun Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë. Po Bora çfarë mendon?

 

Article Logic
Execution time: 0.0033931732177734