INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dojna Mema tregon çfarë i pëlqen më shumë te një mashkull dhe ndoshta do surprizoheni pak! [FOTO]

Dojna Mema tregon çfarë i pëlqen më shumë te një mashkull dhe ndoshta do surprizoheni pak! [FOTO]

Publikuar më: 13:33 07-04-2020

Moderatorja Dojna Mema, është një nga personazhet që shpeshherë rrëmben vëmendjen me postimet dhe deklaratat e saj pa komplekse në rrjete sociale.

Së fundmi, me anë të një rubrike “Ask me a question” në Instastory, Dojna u është përgjigjur sinqerisht pyetjeve të fansave. E pyetur se cilat janë cilësitë që ajo pëlqen më shumë tek një mashkull moderatorja përmendi tre herë të pasmet. Pra Dojna tek një mashkull vlerëson fillimisht të pasmet dhe më pas të tjerat.

“Çfarë të pëlqen më shumë te një mashkull?” është pyetja e ndjekëses, dhe Dojna ka këtë përgjigje:“Besnikëria, përkushtimi, duart, shpirti artistik, sytë, sensi i humorit, të pasmet, mendja, të pasmet, qetësia, të pasmet”.

dujna.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003648042678833