INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të tronditeni kur të shikoni VIP-at pa grim [FOTO]

Do të tronditeni kur të shikoni VIP-at pa grim [FOTO]

Publikuar më: 10:08 10-05-2019

Të gjithë këngëtaret dhe aktoret e famshëm në mbarë botën janë në qendër të vëmendjes nëpër media.
Ashtu si një pjesë e madhe e femrave edhe të famshmit ndonjëherë dalin dhe pa make-up. Disa nga to të themi të vërtetën shkëlqejnë dhe pa grim.
Për këtë arsye ne kemi listuar disa nga femrat e showbizit, që të mahniteni.

Demi Lovato

demi-lovato-acne-dot-1552919217.png

Kim Kardashian

kim-kardashian-psoriasis-1552406461.jpg

Bella Hadid

screen-shot-2017-10-24-at-5-01-03-pm-1508878991.png

Vanessa Hudgens

gallery-1471378018-2.png

Gigi Hadid

gallery-1471377141-8.png

Rihanna

5ecbd4b68574ce4cdde62ffc1a5fde5a.png

hailey baldwin

3050CA8000000578-0-image-m-20_1453164455474.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0027930736541748