INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do e fitojë Elvana? Pas akuzave për 'pazare' në festivalin e RTSH, flet për herë të parë Alketa Vejsiu! [FOTO]

Do e fitojë Elvana? Pas akuzave për 'pazare' në festivalin e RTSH, flet për herë të parë Alketa Vejsiu! [FOTO]

Publikuar më: 13:30 12-11-2019

Edicioni i 58-të i Këngës në RTSH, këtë vit i është besuar dyshes Vera Grabocka-Alketa Vejsiu. Ende pa filluar, u ngritën shumë akuza dhe pretemdime se fituesi është paracaktuar.

Pas këtyre akuzave, së fundmi ka reaguar vetë Alekta. Ajo ka vendosur të marrë mendimin e ndjekësve të saj në Instagram, mbi atë çka ata presin të shohin këtë vit në festival. Përmes opsionit pyetje-përgjigje në Instastory, moderatorja i është përgjigjur jo vetëm fansave por edhe akuzave në drejtim të saj.

‘Presim të shikojmë korrektësi. Që besojmë se do të ketë sa të jetë në duart e tua’, ka shkruar njëri nga ndjekësit, ndërsa Alketa ia kthen: ‘Patjetër! Fitore me meritë!’.

 

alket.png

Article Logic
Execution time: 0.0047199726104736