INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Djemtë e akuzojnë se është biseksuale, Mikela i mbështet ata: Kjo konkurrente më ka prekut nga b*thët dhe gjoksi…

Djemtë e akuzojnë se është biseksuale, Mikela i mbështet ata: Kjo konkurrente më ka prekut nga b*thët dhe gjoksi…

Publikuar më: 10:33 26-11-2021

Efi dhe Gjevana janë vajzat më të reja që i janë bashkuar “Për’puthen”. Kjo e fundit, ka nxitur shpesh diskutime, me deklaratat e saj. Madje, shpesh është diskutuar në studio se ajo mund të jetë biseksuale. Kjo jo pa shkak, por pas disa puthjeve rresht me Mikelën, konkurrenten tjetër. Ndërkohë, edhe sot pas takimit me Iglin, djemtë e kanë akuzuar se është biseksuale dhe se pëlqen vajzat dhe djemtë.

“Nuk jam lezbike, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt”, tha Ana, që sqaroi se për figurën femërore ka veç respekt.

Ndersa, Mikela i habiti të gjithë me deklaratën e saj pasi tha se Ana e ka kapur nga gjoksi dhe vithet në dhomën e zhveshjes. Nga ana tjetër Ana u shpreh se ajo është tip i afrueshëm dhe ka dëshirë të krijojë miqësi brenda programit.

Ana: Nëse unë jam e afrueshme dhe vij këtu me qëllime të sinqerta dhe dua vërtetë të gjej një miqësi këtu në mes, nuk është faji im që këtu jeni të gjithë fasada dhe nuk doni të afroheni me njëri-tjetrin

Mikela: Shiko, nga mënyra se si ti flet kalon në ofendime. Unë e kam Ritvanën shumë mikeshë, por nuk ka arritur Ritvana të më kapë në shkallë nga vithet dhe as të më bëjë gjeste, as në dhomë të zhveshjes të më kapë nga gjoksi

Ana: Në rradhë të parë Mikela nuk kam faj unë që ti provokon dhe meshkujt dhe femrat. Të dyja e dimë që kur kemi qenë afër kemi qenë normale si shoqe

Mikela: Unë me shoqet e mia nuk kam kështu gjestesh

Ana: Nuk ka lidhje, nuk më pëlqen fare që mundohesh ta përdorësh kundra meje

Article Logic
Execution time: 0.0024580955505371