INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur përfunduan në gjykatë, sot Getoari dhe ''baxhanaku'' i tij Krenar Çoçaj shokë të ngushtë, ja ku u fotografuan! [FOTO]

Dikur përfunduan në gjykatë, sot Getoari dhe ''baxhanaku'' i tij Krenar Çoçaj shokë të ngushtë, ja ku u fotografuan! [FOTO]

Publikuar më: 13:30 05-09-2019

Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj sot janë shumë miq të mirë, por dikur nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Dënimi i Krenarit me 6 muaj burg dhe përfshirja e Getit si dëshmitar në këtë çështje pas sherrit të menaxherit me Ledrin, i prishi marrëdhëniet mes tyre. Madje mediat shkruajtën se ata nuk flasin me njëri-tjetrin.

Asokohe nuk dihej gjë, por tashmë është bërë pothuajse zyrtare lidhja e Krenarit me kunatën e Getoarit, Luana Vjollcën dhe është pikërisht reperi që shpesh herë i ka nxjerrë “zbuluar. Ditën e sotme Getoari është fotografuar me fotografuar nga Neësbomb.al duke drekuar në një restorant në Tiranë me Krenarin dhe me një person tjetër.

Kujtojmë se tre ditë më parë, Getoari zbuloi me anë të fotove në Instastory se i pranishëm në ditëlindjen e Luanës ishte edhe Krenari. Duket se marrëdhënia mes baxhanakëve është shumë e mirë.

stk.jpg

 

bash.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031790733337402