INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dhunë ndaj gruas dhe ngacmim seksual, policia arreston 2 persona

Dhunë ndaj gruas dhe ngacmim seksual, policia arreston 2 persona

Publikuar më: 09:51 23-05-2019

Policia ka arrestuar një 35-vjeçar nga Berati pas kallëzimit të bërë për ngacmim seksual.

Në pranga u vu shtetasi me inicialet S.T. 35 vjeç. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale "Ngacmim seksual".

Ndërkohë në Kuçovë u arrestua një 55-vjeçar, pasi në banesën e tij ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes  së tij, duke i shkaktuar dëmtime të dukshme.

Article Logic
Execution time: 0.028708934783936