INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Deputetët e PD-së përplasen me efektivin e policisë brenda në komisariat[FOTO]

Deputetët e PD-së përplasen me efektivin e policisë brenda në komisariat[FOTO]

Publikuar më: 23:43 16-02-2019

Deputetët e Partisë Demokratike futen me forcë në ambientet e Drejtorisë së Policsë së Tiranës, dhe përplasen me efektivët.

Në videon e postuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, duket momenti kur një efektiv policie tenton të largojë deputetin Gent Strazimiri i cili kishte hyrë me forcë brenda ambienteve të Drejtorisë.

Por menjëherë deputetët e tjerë, Flamur Noka, Klevis Balliu dhe Enkelejd Alibeaj i dalin në krah Strazimirit dhe shtyjnë policin dhe futen në zyrat e brendshme të institucionit./Newsbomb

nokkk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033140182495117