INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në kohën e qeverisë së PD drejtues policie, në mandatin e parë të Ramës drejtor! Njihuni me protestuesin e pazakontë[FOTO]

Në kohën e qeverisë së PD drejtues policie, në mandatin e parë të Ramës drejtor! Njihuni me protestuesin e pazakontë[FOTO]

Publikuar më: 15:40 16-02-2019

Mes protestuesve të opozitës ka edhe prej atyre që kanë qenë pjesë e qeverisë Berisha dhe njëherësh tek Rama 1. E kemi fjalën për një nga drejtorët e policisë në kohën kur qeveria drejtohej nga Berisha dhe më pas në manditin e parë të Ramës ai u bë Drejtor i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi.

Rama e largoi nga detyra duke e zëvendësuar me Haki Cakon. Prenci i është bashkuar protestës së opozitës duke mbajtur në duar pankartë me mbishkrimin: Administrata Publike proteston.

 premci.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0035018920898438