INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Depresiv, në duart e të marrit, kukulla''! Nxehen politikanët e njohur flasin me fjalë të rënda

''Depresiv, në duart e të marrit, kukulla''! Nxehen politikanët e njohur flasin me fjalë të rënda

Publikuar më: 22:38 21-02-2019

Demokrati Aldo Bumçi dhe Ministri Blendi Klosi kanë patur një debat të ashpër në emisionin Opinion. Bumçi fliste dhe akuzonte qeverinë, ndërhyn ministri Klosi, i cili i ka thënë se në fakt ka bërë mirë që ka dhënë dorëheqjen sot.

Pjesë nga debatet:
Aldo Bumçi: Protesta, rruga dhe protesta janë shpëtimi i shqiptarëve. Nuk janë institucionet tulla dhe llaç. Sot më thuaj një institucion të pa kapur nga Edi Rama. Protestat tona do vijojnë të jenë masive në çdo qytet të Shqipërisë dhe në Tiranë. Format dhe mënyrat do i mësoni. Ato njerëz dolën se ka urrejtje dhe mllef, por ka dhe shpresë
Blendi Klosi: Mos u bë depresiv, bëre mirë që dhe dorëheqjen sot.
Aldo Bumçi: Je kot, mos fol kot! Jeni kukulla, në duart e një të marri, s’keni personalitet!

Article Logic
Execution time: 0.003511905670166