INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dëgjuam shumë histori për ndarjen e tyre, por Albi dhe Alba kapen MAT së bashku[FOTO]

Dëgjuam shumë histori për ndarjen e tyre, por Albi dhe Alba kapen MAT së bashku[FOTO]

Publikuar më: 16:27 06-09-2019

Historia e koreografit të njohur Albi Nako dhe prezantueses së motit dhe balerinës Alba Hoxha ka filluar vite më parë, me dyshen që shihej shpesh nën praninë e njëri-tjetrit.

Më tej në media u përfol se ata kishin nisur një lidhje, që nuk u pranua nga personazhet. Dhe duke vazhduar hamendësimet më pas u shkruajt se gjithçka përfundoi mes të dyve dhe shkaku I ndarjes ishin prindërit e Albës.

Megjithatë siç duket këto kanë qenë thjesht thashetheme, sepse Albi dhe Alba vazhdojnë të jenë së bashku.

Në fotot e siguruara nga "Xing.al" dyshja shfaqen në një restorant teksa darkonin dhe bisedonin.

Albi dhe Alba shfaqen të veshur sportiv teksa duket se është balerina ajo që po i tregon diçka ndërsa koreografi e dëgjon me vëmendje.

-640-0-5d724e811fd8e.jpg

-640-0-5d724e81ae944.jpg

-640-0-5d724e824b2a4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003777027130127