INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur shqiptar, kapen MAT!

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur shqiptar, kapen MAT!

Publikuar më: 13:32 20-06-2022

Megi Pojani është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi lajmi se ajo është në një lidhje dashurie po bën xhiron e rrjetit.

Bukuroshja ndodhet së fundmi në ishujt e Afrikës Lindore nga ku ka publikuar foto në rrjete sociale. “Kryefjala.com” ka vënë re se futbollisti i kombëtares, Endri Çekiçi, ka ndarë foto nga i njëjti vend, nga e njëjta tavolinë si Megi.

A512DFF5 4687 4F27 9CAF 983EEFB6794A

Kjo ka lënë të kuptohet se dyshja janë çift dhe po shijojnë bashkë pushimet.

 BF43AF9B FF5D 496D BDC4 C63057398FB7

Article Logic
Execution time: 0.0044460296630859