INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
DAFNE

DAFNE

Publikuar më: 12:22 17-04-2018


Pershendetje kujtdo qe e merr mundimin te futet e te lexoje profilet ne kete cep te humbur te web-it.
Une quhem Dafne dhe jam gjithmone vone, aspak korrekte. Jo rastesisht prezantoj Axhenden ketu ne INtv, qe te ftillohem pak me jeten dhe oraret e saj. Punoj me shprese qe te ndihmoj miqte e mi gjithashtu aspak korrekte neper bote.
Pasionet e mia me te medha jane filmat, muzika, ushqimi, udhetimet dhe shetitjet e gjata me biciklete ne dite me diell (jo aspak, s'me pelqen dielli dhe s'di t'i jap bicikletes).
Une nuk ndjek rregulla, ndjek vetem qen. Prandaj prisni nga une shkrime jo-konvencionale per cdo gje, pasi te jesh gazetar vetem per dicka e te qendrosh brenda kornizave eshte kot 

Më shumë në këtë kategori: « ALFIO
»
Article Logic
Execution time: 0.0036652088165283