INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çudit në Instagram Edi Rama, zbuloni memen e muajit [FOTO]

Çudit në Instagram Edi Rama, zbuloni memen e muajit [FOTO]

Publikuar më: 17:13 18-12-2018

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet rrjeteve sociale ka çuditur jo pak gjatë ditëve të fundit. Protesta e studentëve i ka ardhur në ndihmë për të sjellë foto dhe MEME nga më të çuditshme. Por sot kreu i qeverisë ka publikuar në story një foto, të cilën vetë shefi i qeverisë e cilëson foton e muajit. Madje ai fton dhe ndjekësit e tij që të japin mendimin rreth kësaj fotografie. Kreu i qeverisë komplimentin autorët e fotomontazhit, teksa i voton të gjithë të votojnë për ta cilësua atë si “meme of the month”.

fotot_e_muajit.jpg

 

Në foto shfaqen dy krerët e opozitës, kreu i PD Lulzim Basha dhe ajo e LSI Monika Kryemadhi. Duke ju vendosur një kryq dy liderëve, gjithashtu shkruhet: “Mos guxoni të afroheni nesër në protestë”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035037994384766