INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarëë? Ndahet nga e dashura për shkak të shtatzanisë, Chris Brown do të bëhet baba për herë të dytë [FOTO]

Çfarëë? Ndahet nga e dashura për shkak të shtatzanisë, Chris Brown do të bëhet baba për herë të dytë [FOTO]

Publikuar më: 11:27 15-06-2019

Chris Brown do të bëhet baba sërish. Një burim ka konfirmuar për Page Six se reperi 30 vjeçar do të bëhet baba për herë të dytë dhe këtë herë me ish-të dashurën e tij Ammika Harris. Kjo e fundit është modele shumë e ndjekur në Instagram.

View this post on Instagram

Berlin calls | @ohpolly

A post shared by Ammika Harris (@ammikaaa) on

Ky lajm ka bërë që t’i shkaktojë telashe Chris Brown me të dashurën aktuale, Indymarie. Mediat e huaja shkruajnë se reperi së fundmi është ndarë nga e dashuria e tij Indymarie për shkak të shtatzënisë së modeles.

Chris-Brown-and-Indya-Marie-dating.jpg

 

Vlen të rikujtojmë se këngëtari i “She Ain’t You” ka gjithashtu vajzën pesëvjeçare Royalty me Nia Guzman. ‘

chris-brown-royalty-nia-guzman-jealous-ftr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027070045471191