INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’është thënë për marrëdhëniet seksuale dhe puthjet e saj, me lot në sy

Çfarë s’është thënë për marrëdhëniet seksuale dhe puthjet e saj, me lot në sy "shpërthen" Melisa: Do puthem e do…

Publikuar më: 13:39 14-01-2021

Në puntatën e djeshme janë regjistruar debate të forta në studio, ku Melisa është shfaqur shumë e acaruar, ndërsa i është kthyer Mevlanit, Anës dhe Ledianës. Shkak për këtë është bërë fakti se Lediana tha në takim se ajo nuk pranon puthje e përqafime, dhe kjo ka prekur Melisën. Kjo e fundit u emocionua, ndërsa tha se është komentuar gjithmonë në studio për veprimet e saj, duke theksuar me forcë “Do përqafohem dhe do puthem sa të më dojë qejfi”.

Pjesë nga debati:

Lediana: Unë nuk përmenda emër.

Melisa: Po unë jam përqafuar e puthur në takime.

Lediana: Po të dogji mbaje!

Melisa: Po normal që më djeg, po mjaft përmendët të tjerët në takimet tuaja se lat nam!

Ana: Nëse prekesh mos vepro ashtu.

Melisa: Po ça të duhet ty, me komentu.

Ana: Po mbajë përgjegjësi për veprimet e tua.

Melisa: Ju nuk dini t’i bëni meshkujt për vete, mos flisni për Melisën.

Ana: Nuk ke pse prekesh!

Lediana: Unë nuk përmenda emër

Melisa: Unë jam përqafuar me ty Mevlan dhe normal që do reagoj. Pse nuk përgjigjet me kë e ka?

Mevlani: Pse të të tregojë ty?

Melisa: Po un isha, kush ishte përqafuar me ty?

Mevlani: O Zot...

Melisa: Unë vetëm jam komentuar këtu, më kanë bërë edhe vajzë rruge, se jam përqafuar që ta dini mirë unë do përqafohem sa të dua

Ana: Po përqafohu mi.

Melisa: Jam lënduar, nuk më plas për komentet jashtë, po e keni seriozisht?

 

Article Logic
Execution time: 0.0026459693908691