INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh? Hailey dhe Justin Bieber shtyjnë martesën për herë të tretë dhe fansat janë të shqetësuar

Çfarë po ndodh? Hailey dhe Justin Bieber shtyjnë martesën për herë të tretë dhe fansat janë të shqetësuar

Publikuar më: 16:24 23-01-2019

Justin Bieber dhe bukuroshen Hailey Baldwin të cilët besohet se kanë shtyrë dasmën e tyre për herë të tretë. Sipas “TMZ”, 400 të ftuarve të çiftit të njohur u është thënë ditën e djeshme se dasma është rishtyrë për të tretën herë.

Mediat e huaja shkruajnë se arsyeja se pse ëshët shtyrë dasma sërish është se disa nga dashamirësit nuk mund të shkojnë në datën 1 mars në dasmë për shkak të angazhimeve të ndryshme.
Ndërkohë, fansat janë shqetësuar për këtë njoftim dhe mendojnë se ndoshta ekziston ndonjë problem mes tyre.

Tani le të presim deri ne 1 mars për dasmën e madhe dhe shpresojmë të mos shtyhet për herë të katërt!

Hailey-Baldwin-Floral-Dress-Justin-Bieber-August-2018.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0073959827423096