INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber habit të gjithë me veprimin e tij, zemëron edhe bashkëshorten Hailey Baldwin [FOTO]

Justin Bieber habit të gjithë me veprimin e tij, zemëron edhe bashkëshorten Hailey Baldwin [FOTO]

Publikuar më: 14:35 27-12-2018

Këngëtari i njohur kanadez Justin Bieber ka habitur të gjithë me veprimin e tij të fundit. Ai ka publikuar në Tëitter numrin e telefonit dhe një sërë mesazh i kanë ardhur atij menjëherë. Sapo fansat kanëparë numrin e këngëtarit e kanë bërë pjesë të grupeve të chat-it, por madje i kanë shkruar edhe personalisht.

181227012.2_mn.jpg

181227012.1_mn-1.jpg

 

Justin Bieber e ka kuptuar gabimin e tij dhe menjëherë fshiu numrin, pasi bashkëshortja e tij Hailey Baldwin është zemëruar. Për të mos e mërzitur akoma më tej modelen, ai ka ndryshuar numrin.

Article Logic
Execution time: 0.0072510242462158