INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi?! Sindi ironizon keq Melisën për këtë arsye: Po marr shembull nga këta me eksperiencë…

Çfarë ndodhi?! Sindi ironizon keq Melisën për këtë arsye: Po marr shembull nga këta me eksperiencë…

Publikuar më: 12:29 16-12-2020

Disa kohë më parë, Melisa dhe Sindi u përfshinë në një debat shumë të ashpër.” Unë do e bëj kur ta ndjej, jo si ti që e bën me të gjithë për një kafe”, i tha Sindi Melisës, e cila doli nga studio dhe shpërtheu në të qara.

Megjithatë, marrëdhënia e vajzave nuk është aspak e mirë. Sindi në takimin e saj me Erlindin tha se kishte harruar të merrte një metër me vete për të vendosur distancën mes tyre, si bëri Ani në takimin me Melisën. E pyetur nga Bora Zemani, Sindi tha se po merr shembull nga njerëzit me eksperiencë.

“Nuk ishte ironi Bora, unë po merrja shembull nga njerëz që kanë eksperimentuar në jetën e tyre, kanë eksperienca, meqë unë nuk kam dhe nuk di të bëj takime. Thashë po marr shembull nga këta”, u shpreh Sindi.

sindi-melisa.png

Article Logic
Execution time: 0.0033049583435059