INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë bën Stresi kur i vendosin këngën e Noizyt? E shihni këtu! [VIDEO]

Çfarë bën Stresi kur i vendosin këngën e Noizyt? E shihni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 18:27 28-08-2019

Të gjithë e dinë rivalitetin dhe deri diku, mund të themi edhe “urrejtjen” në muzikë që ekziston mes Stresit dhe Noizyt. Mirëpo kohët e fundit nuk është se kemi parë ndonjë deklaratë në drejtim të njëri-tjetrit, por Stresit i ka ndodhur një situatë pak e sikletshme.

Teksa po relaksohej në pishinë në Sarandë me miqtë e tij, në sfond iu lëshua një këngë e Noizyt. Por si reagoi reperi? Asnjë reagim për tu çuditur, por thjesht vazhdoi bisedën me miqtë që e shoqeronin.

stresi from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0034399032592773