INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç’po ‘gatuajnë’ Luana Vjollca dhe brandi botëror, Philipp Plein? Ja VIDEO që habiti rrjetin!

Ç’po ‘gatuajnë’ Luana Vjollca dhe brandi botëror, Philipp Plein? Ja VIDEO që habiti rrjetin!

Publikuar më: 18:35 07-06-2021

Padiskutim është një nga emrat më të fuqishëm të modës dhe së fundmi brandi botëror, Philipp Plein është “fiksuar” me showgirl-in shqiptar Luana Vjollca.

Dyshja ka patur një bashkëpunim mjaft të frutshëm kohët e fundit dhe tashmë gëzojnë një marrëdhënie perfekte.

Prej kohësh dukej se Luana Vjollca mund të ishte një nga imazhet kryesorë të firmës ndërkombëtare dhe një sinjal për komfirmim duket se sapo na e dha vetë “Philipp Plein” nga faqja zyrtare e Instagramit.

“Philipp Plein Official” na surprizoi me një klip të shkrurtër mjaft “WOW”, ku në qendër të fokusit është Luana Vjollca e kuruar në detaje nga gjiganti i modës dhe në sfond shihet të kenë zgjedhur “HIT-in e karantinës nga Luana, “Pa Panik”, siç mund ta shihni në videon më poshtë.

Video Player
 
 

“Showgirl”-i shqiptar e ripostoi videon teksa shkruan “Exclusive!!! #ppfamily”, duke na lënë të kuptojmë se surprizat janë gati të zbulohen pak e nga pak!

Article Logic
Execution time: 0.002946138381958