INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Bonbon’’ arrin 500 milion klikime, Noizy ka dy fjalë për Era Istrefin [FOTO]

‘’Bonbon’’ arrin 500 milion klikime, Noizy ka dy fjalë për Era Istrefin [FOTO]

Publikuar më: 17:05 31-12-2017

“Bonbon” është kënga më e dëgjuar shqiptare dhe vërtet që ka arritur një sukses të pa parashikueshëm. HIT-i i këngëtares shqiptare, Era Istrefit ka bërë të gjithë për vete dhe tashmë ka arritur 500 milion klikime. Pas reagimit epik të Erës edhe Noizy është emocionuar dhe ka bërë një koment tek postimi i “@Strefie”-s (pasi kështu njihet Era në Instagram).

“E madhe!”,- shkruan Noizy në koment në anglisht, siç mund ta shihni edhe më poshtë. Kujtojmë se dyshja ka një raport mjaft të mirë dhe reperi së fundmi reperi edhe e ka përmendur Erën në këngën e tij të fundit "Bora"./intv.al/

889acbba-34d4-4064-b1dc-4c7f8adf74d9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.004004955291748