INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona Qereti dhe Alban Ramosaj së shpejti me një bashkëpunim...[FOTO]

Bleona Qereti dhe Alban Ramosaj së shpejti me një bashkëpunim...[FOTO]

Publikuar më: 10:25 08-01-2019

Këngëtarja e njohur Bleona Qeretit me hitin “I don’t need your love” është renditur ndër të parat në BillBoard Dance.

Vetë Bleona e ka pasqyruar suksesin e këngës së saj me anë të një postim në rrjetet sociale, ku ka marrë shumë përgëzime nga fansat. Ndërkohë ajo që ka tërhequr vëmendjen është reagimi i këngëtarit Alban Ramosaj. Në një prej komenteve që ai ka bërë në statusin e Bleonës, këngëtarja i është përgjigjur “E radhës bashkë yll”.

dxfghcgjh.JPG

Albani më pas ka postuar në Instastory një screenshot të komenteve duke i shoqëruar me emoji-n e kohës, bombës dhe flakës.

zdfghjfxghgvb.png

E gjithë kjo na bëri të dyshojmë, se artistët së shpejti do të vijnë me një bashkëpunim. Megjithatë presim një reagim nga vetë artistët për ta konfirmuar se çdo të ndodh në vijim.

zdfhfgjghkjhg.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0035688877105713