INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi anuloi të gjitha koncertet, Britney Spears fotografohet përkrahë të dashurit tejet e lumtur…[FOTO]

Pasi anuloi të gjitha koncertet, Britney Spears fotografohet përkrahë të dashurit tejet e lumtur…[FOTO]

Publikuar më: 09:52 08-01-2019

Këngëtarja e njohur Britney Spears, rreth dy ditë më parë ndau me fansat një lajm të hidhur, duke na treguar se po kalonte disa probleme familjare.

Britney mori vëmendjen e të gjithëve pasi njoftoi me këtë rast, se do të linte në pritje të gjithë show-t e saj për arsye familjare. Ndërsa tani është fotografuar në shoqërinë e të dashurit të saj, Sam Asghari teksa blinin hamburger në Kaliforni. Këngëtarja është e lidhur me djaloshin në fjalë që në 2016-ën dhe gjërat duket se po shkojnë mirë.

zcfhjfgjhjh.jpg

dfghjhdfgfgjg.jpg

Kujtojmë se Britney vendosi të distancohet nga muzika për shkak të problemeve shëndetësore që ka babai i saj prej kohësh. Siç edhe këngëtarja u shpreh, në këto momente është e rëndësishme t’i dedikohet familjes.

dxfhghjgh.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075950622558594
    array(1) { ["section"]=> string(106) "pasi-anuloi-te-gjitha-koncertet-britney-spears-fotografohet-perkrahe-te-dashurit-tejet-e-lumtur-foto-83753" }