INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një tjetër sukses për Ariana Granden. Bën historinë e 'Coachella' si këngëtarja kryesore më e re në moshë…[FOTO]

Një tjetër sukses për Ariana Granden. Bën historinë e 'Coachella' si këngëtarja kryesore më e re në moshë…[FOTO]

Publikuar më: 09:08 08-01-2019

Ariana Grande, këngëtarja e njohur ka qënë një nga personazhet më të komentuar në media kohët e fundit.

Grande do të jetë këngëtarja që do bëjë hapjen e festivalit të madh të ‘Coachella’ dhe rënditet si artistja më e re në moshë që e ka bërë këtë në gjithë historinë e ‘Coachella’ si dhe femra e katërt, pas Beyoncé, Lady Gaga dhe Björk.

 

zdfxghghjklhjkgjxfg.JPG

Menaxheri i Arianës e ka festuar suksesin e saj më një postim në ‘Instagram’ ku shpreh entuziasmin e tij. As Ariana Grande nuk ka nguruar të shprehet, pasi ka falenderuar stafin e ‘Coachella’ publikisht në ‘Twitter’.

xdhcghkgjl.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078549385070801
    array(1) { ["section"]=> string(113) "nje-tjeter-sukses-per-ariana-granden-ben-historine-e-coachella-si-kengetarja-kryesore-me-e-re-ne-moshe-foto-83747" }