INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bilanci i 24 orëve të fundit/ MSH: 4 viktima dhe 167 raste të reja me Covid-19

Bilanci i 24 orëve të fundit/ MSH: 4 viktima dhe 167 raste të reja me Covid-19

Publikuar më: 17:26 14-09-2020

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në orët e fundit kanë rezultuar pozitiv me covid-19 167 qytetarë. Ndërsa kanë humbur jetën 4 persona.

Lajmi në përditësim…

Article Logic
Execution time: 0.0071890354156494