INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bella Hadid pozon nudo dhe nuk i lë vend imagjinatës! Veprimi i Gigi ju lë pa fjalë…[VIDEO]

Bella Hadid pozon nudo dhe nuk i lë vend imagjinatës! Veprimi i Gigi ju lë pa fjalë…[VIDEO]

Publikuar më: 11:09 26-05-2019

Bella Hadid është një ndër modelet më të suksesshme dhe ndër më të kërkuarat e momentit. Ajo ka parakaluar në shumë sfilata mode dhe po pushton kopertinat e revistave më të famshme.
Krahas komenteve pozitive, Bella merr edhe shumë komente negative, të cilën shpeshherë e sulmojnë se ajo ka bërë shumë operacione plastike dhe nuk është natyrale.
Së fundmi, modelja ka postuar një video nudo në llogarinë e saj të Instagramit, e cila është paraqitur plot buzëqeshje para kamerës derisa mban me duar gjoksin dhe një peshqir mbi kokë.
Mendohet se këtë video e ka postuar për të mbyllur gojët e liga të disa ndjekësve, të cilët e akuzonin për operacione plastike.
Por mesa duket, kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak nënës dhe motrës së saj Gigi e cila kjo e fundit i’a ka fshirë videon nga Instagram.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010064125061035
    array(1) { ["section"]=> string(94) "bella-hadid-pozon-nudo-dhe-nuk-i-le-vend-imagjinates-veprimi-i-gigi-ju-le-pa-fjale-video-94683" }