INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Banorët e Himarës mesazh Ramës: Larg duart nga toka jonë

Banorët e Himarës mesazh Ramës: Larg duart nga toka jonë

Publikuar më: 15:19 07-02-2019

Protestat kundër qeverisë dhe vetë Edi Ramës po bëhen në të gjithë Shqipërinë.

Sot ishin banorët e Himarës të cilët janë ngritur në protestë kundër Edi Ramës, sepse ky i fundit me vendime qeverie po u rrëmben tokat e tyre.
Edi Rama, larg duart nga pronat e Himariotëve autoktonë.

Edi Rama nuk e pëçan dot bregdetin.

Populli i Himarës do të përballet me cilindo grabitës të pronave’, janë disa nga mesazhet që banorët e Himarës i kanë dërguar Edi Ramës.

Article Logic
Execution time: 0.0033919811248779