INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Balla sulmon Lulzim Bashën, po largon Shqipërinë nga Europa

Balla sulmon Lulzim Bashën, po largon Shqipërinë nga Europa

Publikuar më: 11:03 21-03-2019

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha lidhur me protestat që po zhvillohen. Ai tha se Basha është nxitësi dhe orkestruesi kryesor i dhunës dhe kjo e mban larg Shqipërinë nga Europa. 

“Deputetët e opozitës këtu do të vijojnë të luajnë rolin shumë të rëndësishëm këtu në Parlament. Opozita ka shumë mjete që mund ti përdorë. Nga kjo foltore, dua t’i drejtohem Lulzim Bashës, si nxitësi dhe orkestuesit kryesor i dhunës opozitare sot, kushdo që e mbështet vetëm sa e largon Shqipërinë nga Europa”, tha Balla.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089709758758545
    array(1) { ["section"]=> string(64) "balla-sulmon-lulzim-bashen-po-largon-shqiperine-nga-europa-89623" }